Listelenecek Son Biletler

 • 11- Nisan- 2014 - Cem Adrian

  1980'de edirnede dogan cem adrian, ilk ve orta ogrenimini edirnede gordukten sonra uzun sure radyo dj'ligi ve spikerligi yapti, tiyatro oyuncusu olarak cali$ti. istanbulda alternatif, etnik ve deneysel muzikle ilgili cali$malarini surduren cem adrian, 2004 yilindafazil say'in ogrencisi olarak bilkent universitesi muzik ve sahne sanatlari fakultesine kabul edildi. bu okulda $an ve kompozisyon egitimini surduren cem adrianin kendine ait farkli tarzlarda besteleri ve standartlarda alternatif yorum cali$malari bulunmaktadir.
  Bilet Fiyatı : 25.00 YTL
 • 16- Nisan- 2014 - Selçuk Balcı

  4 Temmuz 1988 Rize / Çayeli doğumludur. Köyü Sefalı'da ilk okulu bitirdikten sonra, ailesiyle birlikte Ankara'yayerleşmiştir.Çocuklukta başlayan bağlamamerakı Lise yıllarında yerini kemençeye bırakmıştır. Karadeniz müziğiyle ilgilenen bir çok sanatçıya kemençesiyle eşlik ettikten sonra 2011 yılında Kalan müzikten çıkardığı Patika adlı albümüyleartık kendi konserlerini ve programlarını yapmaya başlamıştır.İki yıl stüdyo çalışmalarına ara veren Selçuk Balcı 2013 Ağustos ayında Mila isimli yeni bir albüm çalışmasını dinleyicilerine sunmuştur.
  Bilet Fiyatı : 25.00 YTL
 • 18 Nisan 2014 - Gökhan Özen

  Birçok hit şarkıya imza atan Özen, 7 albüm 2 single çıkartmıştır. Çıkartmış olduğu her albüm ile çok satanlar listesine adını yazdırmayı başarmıştır, İki albümüMü-yaptarafından altın ödüle, 2003'de çıkardığı Civciv albümü ise diamond ödüle layık görülmüştür. 2006 yılındaSevda Çiçeğidizisiyle oyunculuğa ilk adım atan sanatçı, ikinci dizisiYalan Dünyadizisinde de 2007 yılında oynamıştır. Ayni zamanda 2009 yılında Süperstar aile yarışmasında Jüri üyesi olarak bulundu Özen, fakat hem dizi çekimleri hem albüm nedeniyle ayrılmak zorunda kaldı. 2011 yilinda kendi kurdugu Han medya ile hem prodüktörlügünü üstlendigi hemde başrol aldığı "Yildiz Masali" adli bir dizi çekildi. Sanatçı albümünde yorumladığı tüm şarkılarını söz,müzik,aranje olarak kendisi yapmakta ve hatta başka sanatçılara da şarkı vermektedir . 7 Temmuz 2010 tarihinde Selen Sevigen (Özen) ile evlenmiştir. Özen çiftinin Ada Deren adında bir kız çocuğu vardır.
  Bilet Fiyatı : 40.00 YTL
 • 25 Nisan 2014 - Duman

  Duman18 Mart2009tarihinde çıkardığıDuman IveDuman IIalbümünden ilk klibiniDibine Kadarşarkısına Kemerburgaz'da bulunun taş ocaklarında hayranlarıyla birlikte çekmiştir. Bu klibin yönetmenliğiniPearl Jam,Radiohead,Placebogibi ünlü sanatçılarında klip yönetmenliğini yaptığı Yon Thomas yapmıştır. Duman bu albümlerinin ikinci klibini iseSenden Daha Güzelşarkısına16 EkimİzmirOoze Venue ve17 EkimAnkaraSaklıkent konserleri sırasında çekmiştir. Klibi birçok hayranları beğenmese de klipTürkiye'de bir ilktir. Çünkü klibi izleyenler Duman'ın gözünden konser alanını gözlemle fırsatı buluyorlar. Duman üçüncü klibini iseElleri Ellerimeisimli şarkısına çekmiştir. Duman2010'unNisanayındaSor Bana Pişman mıyımisimli şarkısına klip çekimi yapmıştır. Ancak teknik aksaklıklar yüzünden klip yayınlanmamıştır. Daha sonra2011'inŞubatayında klip yayınlanmıştır.Duman yeni konser albümüCanlı'yı2011'inHaziranayında çıkarmıştır. Albüm 2 CD'den oluşmaktadır. Erkin Koray'ınSen Yoksun Diyeve Aşık Veysel'inKara Toprakisimli eserlerini kendilerince yorumlayıp konserlerde çalmışlar ve albüme de koymuşlardır. Bu albümde de Duman bir farklılık yapmıştır ve bu farklılık 2. CD'de ki akustik eserlerdir. Albümün ilk performans klibi ayrıcaDuman I'de de bulunanHelal Olsunisimli parçaya çekilmiştir.Albümün ikinci klibi iseİyi De Bana Neparçasının akustik performans klibidir.
  Bilet Fiyatı : 50.00 YTL
 • 02-Mayıs-2014 - Bora Duran

  Albümdeki on iki şarkının on tanesinin söz ve müziğiBora Duran'a ait. Söz ve müziğiHüsnü Arkan'a ait yepyeni bir şarkı "Müebbet" ve sözleriSalih Korkmaz'a, bestesiSuat Sayın'a ait "Bitmeyen Çile" adlı Sanat Müziği eserinin, Bora Duran'ın kendine has yorumuyla düzenlenen bambaşka bir hali yer alıyor. Albümde iki farklı düzenlemeyle yer alan "Yan Yana" şarkısının remix versiyonunun düzenlemesiHüseyin Çebişci'ye ait. Albümdeki tüm şarkıların düzenlemeleriBora Duran, Efe Demiryoğuran ve Hüseyin Çebişciimzasını taşıyor.Haremsstüdyosunda Efe Demiryoğuran tarafından gerçekleştirilen kayıtlarda, Bora Duran'a gitarlardaGültekin Kaçar, davuldaOkay Aynur, bas gitardaEfe Demiryoguran, yaylılardaGündem Yaylı Grubu, trompet ve trombondaHasan Gözetlik, klarnetteGöksun Çavdareşlik etti. Albümün masteringiÇağlar Türkmentarafından Sestrem stüdyolarında yapıldı.İlk video klip, albümle aynı adı taşıyan "İnsan" adlı şarkıya,İmre Haydaroğlu'nun yönetmenliğinde çekildi. Klipte Bora Duran' a oyuncu ve modelTuğçe Şentunaeşlik etti."İnsan" albümüPasaj Müziketiketiylesevenlerinin beğenisine sunuldu.
  Bilet Fiyatı : 25.00 YTL
 • 03-Mayıs-2014 - Gökhan Türkmen

  1983'te Istanbul'da dogdu. 1997 yılında Gitar'la tanışan Gökhan Türkmen 2000 yılından itibaren çeşitli mekan ve organizasyonlar da gitari ve sesiyle boy göstermeye basladı. 2003' de Kocaeli Üniversitesi Endüstriyel Yönetim Bölümünden mezun oldu. Mezuniyetinin ardından Gitar ve san derslerine yogunluk veren Türkmen; halen canlı müzik ve stüdyo çalismalarına devam etmekte, müzik camiasin da kalıcı bir yer edinmek adına her geçen gün çalışmalarına bir yenisini eklemektedir.
  Bilet Fiyatı : 30.00 YTL
 • 09-Mayıs-2014 - Toygar Işıklı

  Gölcük'te doğan müzisyen, ilk-orta-lise eğitimimi Karamürsel'de ve Özel Seymen Lisesi ve Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesi'nde tamamladı. Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü Şan anadalından mezun olarak tamamlayan besteci, ardından Müzik İleri Araştırmalar Merkezi Kompozisyon ( Bestecilik ) master programından mezun oldu. Halen İ. T. Ü . Müzikoloji ve Müzik Teorisi Doktora programına devam etmekte olan müzisyen,Berklee College of Music de "Film Scoring " okumuştur. Tüm bu eğitim dönemimde, Klasik Batı Müziği, 20. yy müziği, Caz, Klasik Türk Müziği üzerine Hasan Uçarsu, Kamran İnce, Pieter Snapper, David Osbon, Şehvar Beşiroğlu, Nail Yavuzoğlu gibi önemli besteci ve hocalar ile çalışmalarda bulundu.
  Bilet Fiyatı : 25.00 YTL
 • 10-Mayıs- 2014 - Yıldız Tilbe

  Yazdığı şarkılarda hüzün, aşk ve ayrılık konularını edinmiş olan Yıldız Tilbe şarkıları ve bestelerinde romantik konuları işlemiştir.Aşk temasını şarkılarında imgesel olarak, güçlü bir dil ile anlatmıştır. Tilbe'nin albümlerinde seslendirdiği kendisine ait besteleri dışında birçok sanatçıya verdiği onlarca bestesi vardır.Sanatçının 1994 yılından 2005 yılına kadar yayınladığı toplamda dokuz albümünde yer alan şarkılarda bu temaları görmek mümkündür. Sanatçı kariyeri süresince 2004 yılında bir ilk olarak "Yıldız'dan Türküler" adlı albümünde seçme türkülere, 2009 yılında ise "Aşk İnsanı Değiştirir" albümünde arabesk ve halk müziklerine yer vermiştir. Şarkılarında günümüzde daha sade bir dil kullanmaktadır
  Bilet Fiyatı : 40.00 YTL
 • 16-Mayıs-2014- Kurban

  Kurban, Türk Punk Rock grubu. 1995 yılında Outside adı ile kuruldu. Bu isim altında ingilizce şarkılar çaldılar. 1997 yılında grubun ismini Kurban olarak değiştirdiler ve aynı yıl, 1995 yılında katılıp başarı kazanamadıkları Roxy Müzik Yarışması'na katılarak 3.oldular 1999 yılında Metallica'nın Ali Sami Yen Stadı'nda verdikleri konserde alt grup olarak Metallica'dan önce çok başarılı bir konser verdiler. 1999 yılının Mart ayında ilk albümleri olan Kurban'ı piyasaya sürdüler. Ardından eski gitaristleri Umut Gökçen'in Amerika'ya göçmesi ile gitarist değiştirdiler ve son iki albümde yer alan Özgür Kankaynar ile yola devam kararı aldılar. Sert ve İnsanlar albümleri ile müzik hayatlarına kaldıkları yerden devam ettiler.
  Bilet Fiyatı : 25.00 YTL
 • 21- Mayıs-2014 - HitAband

  Bilet Fiyatı : 40.00 YTL
 • 23 Mayıs 2014 - Berkay

  Ödüller Kral TV Müzik Ödülleri, En İyi Çıkış Yapan Sanatçı (2011) 38. Altın Kelebek Ödülleri, Türk Pop Müziği En İyi Çıkış Yapan Solist (2011) 14. İstanbul FM Altın Ödülleri (İFA), En İyi Çıkış Yapan Sanatçı (Erkek) (2011) A.G.D Ödülleri, En İyi Çıkış Yapan Sanatçı (2011) Türkiye Engelliler Derneği, Yılın En'leri En İyi Çıkış Yapan Erkek Sanatçı (2011) Taksiciler Günü Ödülleri, En İyi Çıkış Yapan Sanatçı (2011)
  Bilet Fiyatı : 25.00 YTL
 • 30- Mayıs- 2014 - Nev

  Hazırlıkları iki yıl süren projede; eşsiz Türk Sanat Müziği eserlerinirock,tango, latin verembetikatınılarıyla yorumlandı. Bu albümü dinleyen herkes Nev'i sevmekten usanmayacağa benziyor. On şarkının yer aldığı, prodüktörlüğünü Nev'in, sanat danışmanlığınıHasan Esen'in üstlendiği albümünmasteringiNew York'da Sterling Sound stüdyosunda Tom Coyne tarafındanyapıldı. Klasik alaturkaya ilgiyi arttıracak farklı bir tarza sahip olan albüm sayesinde;Kemani Serkis Efendi'nin,"Kimseye Etmem Şikayet"i,Kaptanzade Ali RızaEfendi'nin,"Akşam Misafiri"i,"Denizde Akşam"ı,Yıldırım Gürses'in"Mazideki Aşk"ı,Dede Efendi'nin"Ey Büt-i Nev Eda"sı ile dinleyenler; geçmişin gizli kalmış hazinelerine doğru, kimi zaman hüzünlü kimi zaman coşkulu ama muhabbetin eksik olmadığı yolculuklara çıkıyorlar. "Ben Küskünüm Feleğe","Sevmekten Kim Usanır","Şimdi Uzaklardasın","Sensiz Olamam"gibi zamanla ruhumuza işlemiş, duymaktan keyif aldığımız eserleri bambaşka tatlar katarak dinlememizi sağlayan albüm, bir yandan da gençlerin kaliteli müziğe olan farkındalığını arttırıyor. Bir Nev-i Alaturka albümünde klasik alaturkanın değerlerini en üst seviyede önemseyen, eserleri ve bestecileri araştıran, enstrüman yapımcıları ile görüşen ve bu topraklardaki her türlü rengin emeğini fark eden Nev, bu mirası güncel tınılar ile yorumluyor.
  Bilet Fiyatı : 25.00 YTL